Roya Premium

Roya Premium

Gövde: 1.sınıf porselenden el işçiliği ile yapılmaktadır. Üzerine 24 ayar altın ve platinden ürün formuna uyacak şekilde desen çalışması ile yapılmaktadır. Kapak kısmının gövdeye oturacak yeri kayıp düşmeyecek şekilde tasarlanmaktadır. Lüle, gövde içinde gizli kalarak külü kendi haznesine birikecek şekilde kül haznesi tasarlanmaktadır. Kapak kısmı üstten 25 hava kanalını destekleyen, yanlarda da 6 hava kanalıyla közü aynı ısıda tutarak, nargile severlere maksimum 2 saat içim keyfi sunmaktadır.

Metal Kısmı: Ürünün gövde ve şişenin bilezik kısmı da dahil komple krom-çelikten üretilmektedir. Ser borusunun suda kalan kısmı 8 hava kanalıyla ürünün sessiz çalışmasını sağlamaktadır. Nargilenin tat ve aromasını en iyi şekilde almak için özel olarak tasarlanmıştır.

Şişe: El imalatı olup üzerinde kristal kesmeler yapılarak ürüne özgün bir tarz verilmektedir. Şişenin ağız kısmı, bir elin rahatça girebileceği şekilde tasarlanmıştır. Şişenin iç kısmında meyvelerin rahatça döşenebileceği ve su içinde meyvelerin kaymayacağı şekilde özel yerler yapılmıştır. Şişenin alt kısmında led ışığı yeri şişeyi görsellik açısından tamamlamaktadır.

Marpuç: El ile tutulan ahşap kısmı kayın ağacı, ceviz ve çınardan; üzerinin verniği cam cila denilen silah teknolojisinde kullanılan teknoloji ile yapılmaktadır. Spiral şekilde üçgen, bir elin en iyi kavrayacağı şekilde tasarlanmıştır. Ağızlık kısmı krom çelik olup hortum kısmı gıda sektöründe de kullanılan yüksek ısıda fırınlanmış silikon hortum olup üzerine gerçek birinci sınıf dana derisi kullanılarak beyaz, siyah ve taba renk olmak üzere 3 renkle kaplanmaktadır. Marpuç kısmının gövdeye gireceği yer krom çelik olup üzeri çift oringle desteklenerek hava almayacak şekilde özel olarak tasarlanmıştır.

Tepsi: Ürünün en alt kısmında şişenin kaymayacağı şekilde kayın ağacından, şişenin hatlarına göre marpucun üretilirken kullanılan teknoloji ile ahşap malzemeden üretilmiş olan şişe altlığı bulunmaktır.

Roya Premium